pitanje

ena

Idem na more 01.08., a mjesecnicu trebam dobiti 02.08.,koja je vrlo bolna i traje 6 dana, zato sam se odlucila da ju pomocu tableta kupljenih u ljekarni odgodim,zanima me da li su mi ti dani koje sam odgodila neplodni?

Doc.dr.sc. Sanja Kupešić

Poštovana,
Ukoliko niste zanijeli u prethodnom razdoblju, razdoblje "odgođenog ciklusa" nosi veoma mali rizik od neželjenog začeća. Ipak, zbog Vaše sigurnosti preporučila bi se dopunska metoda mehaničke kontracepcije (npr. prezervativ, dijafragma)