pitanje

mia

Vec duze vremena ,u vrlo kratkim intervalima ,dobivam infekciju rodnice...Stavim par vaginaleta Geonistin i to u kratko vremena prodje...Recite mi,posto sam negdje nekad citala,da li muskarci mogu nositi uzrocnike i prenositi na zenu ,bez vidljivih manifestacija u njih,jer vec neko vrijeme razmisljam da mi mozda muz prenosi uzrocnike? I jos mi recite ako je slucaj da od muza dobivam infekciju ,moze li njegov lijecnik prepoznati uzrocnike i dati nam terapiju ili bih ipak ja trebala ginekologu ?

Prof. dr. Josip Djelmiš

Poštovana Mia,
Javite se ginekologu, koji će vam učiniti cervikalni bris i prema nalazu liječiti Vas i Vašeg supruga.