Planiranje trudnoće

Dayana Martin

Poštovani!
Molila bih Vas da me posavjetujete i pomognete.
Dakle imam 25 godina i već četiri godine se borim sa aplastičnom
anemijom, nemam teških simptoma kao što su krvarenja. S vremenom
osjetim kratkoču daha i dobijem transfuziju krvi ali i to se s
vremenom smanjilo. Osječam i mislim da mi je vrijeme da postanem
majka. Molim Vas recite mi dali da nastojim u tome ili ipak ne
preporučujete trudnoću?
Unaprijed zahvaljujem!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, uz redovite kontrole hematologa i ginekologa možete planirati i ostvariti trudnoću.