Plodna sluz!!!

tonkyy98

Poštovani doktore! Možete li mi reći da li nedostatak plodne sluzi može biti prepreka za začeće. Ja kod sebe ne primjećujem baš puno rastezljive sluzi, da li je to problem i može li se ostati u drugom stanju ako nema sluzi? Već par mjeseci pokušavam ostati u drugom stanju, menstruacije mi nisu baš redovne od kad sam prvu dobila al su mi svi nalazi uredni. Zadnja mi je bila od 03.03.22 do 07.03.22 i već ponovo radimo na bebi jer mislim da bi mi trebali već biti plodni dani ali ne primjećujem da imam sluz. Inače sam rodila prije 2 godine ali prije nikad nisam obraćala pozornost na to. Hvala vam

Ivo Balenović, dr. med.

To nije problem za začeće. Dijagnoza neplodnosti se postavlja tek ako nakon godine dana unatoč redovitim odnosima ne dolazi do trudnoće i tada se počinje s obradom u tom smislu.