Skliznuo kondom

nes123

Poštovani,
Ne koristim oralnu kontracepciju, partner i ja smo imali seks tokom kojeg je skliznuo kondom. 15. dan ciklusa je u pitanju, ejakulata nije bilo u tom trenutku i to je treci odnos u tom danu bio. Kasnije je ejakulirao i to u vrlo maloj količini. Trebam li se zabrinuti ili koristiti pilulu za dan poslije?
Lp

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema onome što ste naveli ne postoji mogućnost trudnoće.