Pms, mogucnost trudnoce?

MajaB1

Postovani, sa partnerom sam imala odnos 5 dana prije ocekivane nastupajuce menstruacije, pri tome prvo nismo imali kondom posto je on koristi sprej za odgadjanje ejakulacije, pri tome pitala sam ga koliko ima dobar osjecaj, i nakon sto sam postala nesigurna stavili smo kondom, i prvi put nije se dogodila ejakulacija nego je on izgubio erekciju...Nakon nekih 2h, opet smo imali odnos i on je ejakulirao u kondom ali je u trenutku kada je krenuo izvadio van... Meni menstruacija kasni vec 2 dan, a od prvog dana ocekivane menstruscije imam iscjedak koji se mijesa sa krvlju, imala sam i do sada taj iscjedak ali otprilike par sati pa nastupi menstruacija... Pila sam amoksicilin antibiotik takodje zbog povrede u usnoj supljini... Molim vas, postoji li mogucnost za trudnocu? Oprostite na duzem tekstu.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, odnos je bio u vrijeme neplodnih dana, a i prema svemu ostalom što ste naveli ne postoji mogućnost trudnoće.

MajaB1

Da doktore, u pravu ste. Samo sam malo bila zapanicarila radi iscjetka. Menstruacija je uredno dosla jucer i uobicajenog je inteziteta kao i do sada... Hvala od srca na odgovoru i izvinjavam se radi oduzetog vremena.

Ivo Balenović, dr. med.

Nema na čemu.