Pobačaj

Katarina

Poštovana doktorice,iz riječi koje sam uspjela izvući iz liječnika što se tiče zdravlja bebica da su bile prema njihovomu pregledu kasnije potpuno zdrave.Da,naveli su kao mogući uzrok anomaliju maternice i kažu da će rentgen maternice za par mjeseci pokazati to ili isključiti tu mogućnost.
Zanima me još kome se moram obratiti što se tiče navedenog patohistološkog nalaza,na odjelu gdje sam bila ili u patologiji bolnice, te dali je taj nalaz uopće meni dostupan?
Hvala VAM!

Doc.dr.sc. Sanja Kupešić

Poštovana,
Svakako savjetujem ustanoviti uzrok ovog nesretnog ishoda Vaše trudnoće, u sklopu čega treba učiniti RTG maternice (RTG histerosalpingografiju) ili trodimenzionalni ultrazvučni pregled. Patohistološki nalaz nužno Vam je predočiti ne samo na uvid, već dati u posjed kako biste mogli potražiti mišljenje specijalista druge ustanove i učiniti konzultacijske preglede.