Poliginax

upit1234

Poštovani,
u 16.tjednu trudnoće sam, prije 10ak dana sam bila na pregledu kod ginekologice i imala sam prozirno-bijeli iscjedak, kao da je mokra mrlja i u sredini bjelkasti iscjedak. Rekla je da je gljivična infekcija i dala mi je Poliginax vaginalete, koristila sam ih 6 dana, i bilo mi je 2-3 dana ok, danas se ponovno pojavio isti iscjedak. Da li da uzmem još jednu kutiju tih istih vaginleta ili da ponovno odem na pregled?

Hvala najljepša na odgovoru, LP

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, vjerojatno je u pitanju gljivična upala (koja je vrlo česta u trudnoći). Možete uzeti neki od vaginalnih antimikotika (Canesten, Rojazol, Plimycol Vagisan nyko kombi).