Polyflamin mite

Maja

Postovani,

Koja je svrha upotrebe amp.Polyflamin mite? Hvala.

Doc.dr.sc. Sanja Kupešić

Poštovana,
Polyflamin mite je imunobiološki proizvod kojeg proizvodi jugoslavenski proizvođač Torlak. Na žalost niti u literaturi niti na Internetu nisam pronašla objašnjenje njegova učinka i indikacije. S obzirom da nemam osobnog iskustva s ovim medikamentom mogu Vas samo uputiti da direktno kontaktirate proizvođača koji će Vam reči više o ovom proizvodu.

Gaga

Upravo sam zavrsila teraoiju tim ampulama i nastavljam sledecu kutiju koja nosi naziv Polyflamin Forte.Kako je meni objasnjeno, ta terapija ce pomoci pojacavanju prokrvljenosti u donjem delu stomaka cime ce se povecati verovatnoca odvajanja priraslica sa jednog jajovoda.Sta tacno te ampule rade, ne znam ali bih volela da saznam iz ciste radoznalosti.Volim da znam sta primamhappy