polygynax

bussi

Poštovani zanima me samo koliko je moja situacija doista ozbiljna, danas sam bila na pregledu kod ginekologinje, koja mi je rekla da imam previše iscjedka i da je moguće da imam neke bakterije i gljivice u rodnici, i s tim kad je radila bris grlić je bio upaljen i krvario je kad je napravila bris(radila sam papa test), trebala sam raditi i ultrazvuk ali nisam mogla zbog tog iscjedka pa ponovo idem za tjedan dana na pregled, i također dobila sam polygynax kapsule za rodnicu, 6 komada, ja nisam nikad imala nikakav simptom osim tog pojačanog iscjedka za koji sam mislila da je zapravo normalan...jel moguće da se radi samo o nekoj upali ili može biti u pitanju i neka spolno prenosiva bolest?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Moguća je spolno prenosiva bolest. Savjetujem da napravite cervikalne briseve.

bussi

Muči me samo zašto ginekologinje nije upisala te promjene u moj karton, samo je napisala: gin. nalaz palp i u spekulima uredan. portio cilindrična, i da je uzet papa test. pod dijagnozu mi samo piše polygynax.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Odgovorio sam vam.

xxxNinaxxx

Poštovani,
Na pregledu je uočen "osrednje bjeličast iscjedak" te je prema riječima ginekologa, to u redu. Ja ne osjećam probleme, niti ih imam prilikom odnosa s partnerom. Ipak sam dobila vaginalete Polygynax, 12 kom.
1. Ako za vrijeme terapije, dobijem menstruaciju, trebam li prekinuti pa nastaviti nakon završetka?
2. Vaše mišljenje, možemo li imati odnos za vrijeme terapije, bar jednom ili ne?
Hvala unaprijed.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ukoliko dobijete menstruaciju za vrijeme terapije, prekinite s terapijom i nastavite nakon krvarenja. Za vrijeme terapije možete imati odnose.