Pomoć!

imandic

Poštovani, ja i moja djevojka imali smo spolni odnos prije mjeseca dana, ona je bila u neplodnim danima, jedan spolni odnos je bio sa zaštitom a drugi put bez zaštite, ali nije došlo do ejakulacija, nakon tjedan dana menstruacija joj je kasnila nekih 5/6 dana međutim u tih 5/6 dana napravila je test za trudnoću i pokazalo joj je da je negativno isto tako i sutradan pokazalo joj je minus, nakon dan dva dobila je menstruaciju Sad joj nakon tih mjeseca dana opet joj mens. kasni 3 dana pa me je strah da li nije do lažne menstruacije jer mi je pokazala da koristi Canesten a kako sam čitao Canesten se koristi u svrhu bolova i početkom trudnoće, i iscjedak joj je bijel.
Hvala!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, budući da je nakon odnosa nastupila menstruacija, a i testovi su isključili trudnoću vjerojatno se radi o hormonskom disbalansu. Savjetujem pregled liječnika i analizu hormona.

imandic

Znači nije došlo do trudnoće i mogu se nadati da nije lažna menstruacija/vaginalno krvarenje!

Ivo Balenović, dr. med.

Trudnoću možete isključiti 100%

imandic

Hvala!

Ivo Balenović, dr. med.

Nema na čemu.