pomozite

majam

POSTOVANJE, Posto sam imala prije 2god vanmaterićnu trudnoću otpusno pismo glasi:graviditas HbD XXVII Partus praetemporarius imminens! Iza toga nakon osam mj.zatrudnim i trudnoća nikako nije bila uredu,koristila sam gynipral od 5mj trudnoće,pa do kraja,neznam koliko sam to smjela ali ja sam pila po preporuci gine.i nakon 40tjedana i 4dana nisam osjetila bebu niti sam imala kontrakcije,da bi ustanovili da je beba mrtva,s obzirom na cjelu trudnoću kako je tekla i imala sam kontrakcije u 5mj trudnoće i zato koristila gynipral,ali zasto da do kraja pijem nije mi jasno,jer ja trebam da se porodim a ne da se sprjecava izlazak bebe.Otpusno pismo glasi.RELAPAROTOMIA TRANSVERSA SURAPUBICA SEC.PFANNENSTIEL.SECTIO CAESAREA ISTHMICA TRANSVERSA TRANSOERITONEALIS SEC. DORFLER.CIRCUMVALATIO F.U. CUM COLLO N-III.( MORS FETUS P.P. STRANGULATONEM CUM F.U.) Mislim da sam vam ovako najbolje pojasnila o ćemu se radi,i molim vas da mi kazete kada mogu opet razmisljat o trudnoći s obzirom da je proslo 10mj.od carskog reza,jer imam veliki strah dali je sve nakon ovog svega uredu samnom,jos i ta prva vanmatericna i smrt sada ove bebe,neznam kakve su sanse da sada bude sve uredu.Unaprijed zahvalna!

majam

izvinjavam se greskom sam napisala otpusno pismo za vanmatericnu trudnoću,pismo otpusno prvo koje sam navela,jest kada sam lezala u bolnici u 27tjednu trudnoće. A kada je u pitanju bila vanmaterićna trudnoća na otpusnom pismu dijagnoza je bila ova.Graviditsa e.i.l.dex Abortus tubarius l.dex. Evacu atio Molle a carnode et Drainage tubea l.dex.Cum Folly Laparatomia supra pubica s.Phannestiel. JOS JEDNOM SE IZVINJAVAM I NADAM SE DA VAS NISAM ZBUNILA SVOJOM GRESKOM.HVALA

Miro Šimun Alebić, dr. med.

Poštovana,
na žalost, ovakva problematika zahtijeva ozbiljniju i konkretniju ekspertizu, pa Vas molim da pitanja koja Vas muče pokušate razriješiti s Vašim ginekologom.