posjet ginekologu

Natalija

Dobar dan!

Imam jedno pitanje i molim Vas da mi na njega odgovorite.

Dakle,rijec je o ovome:imam 21 g. i nisam imala spolne odnose
(i ne planiram ih imati u skorije vrijeme),a mjesecnice su mi redovite.
Postoji li neki razlog zbog kojeg bih trebala posjetiti ginekologa?

Zahvaljujem.

Doc dr. sc. S. Kupešić

Poštovana,
Ukoliko nemate nikakovih poteškoća (izostanci mjesečnice, iscjedak, bolovi i sl) ne bi trebali redovito posjećivati ginekoloa. Ukoliko ćete imati neke od navedenih poteškoća tada se može učiniti transabdominalni ultrazvuk i po potrebi rektalni pregled.