u.o.

liki

Unatrag nekoliko godina imamo zelju za bebom,i preporucena nam je umjetna oplodnja,stoga vas molim da mi preporucite gdje i kome se najbolje uZagrebu obratiti i dali je moguce provoditi terapije ili kontrole ivikendom(u slucaju lijecenja na klinici)?p.s.
inozemni osiguranik

Doc dr. sc. S. Kupešić

poštovana,
Postupak izvantjelesne oplodnje može se učiniti na nekoliko Klinika u Zagrebu. Preporučila bih Vam Kliniku za ginekologiju Sveti Duh (tel 01 37 12 109, Odjel za neplodnost), Kliniku Petrovu (01 460 46 46), Kliniku Vuk Vrhove, Kliniku Merkur (na žalost nema m njihovih brojeva ali možete ih lako dobiti putem informacija). Također postupke IVF rade i privatne klinike poput Modernog medicinskog centra (Zvonimirova 26, Zagreb, tel 46 55 906) ili Poliklinika IVF (tel 01 4678 600).