Potrgana kutijica...

Maja

Na jednoj mi se aluminijskoj opnici iznad kontracepcijske pilule napravila mala pukotina.Tek sam je danas zamijetila, a moguće da je tu već nekoliko dana. Kroz nju može ući zrak. Pijem trofazne pilule i to je zadnja faza. Mogu li popiti tu pilulu, ili je pametnije popiti jednu manje i skratiti ciklus. Poseban naglasak je na tome sto je sigurnije kako bi se očuvala kontraceptivna vrijednost:ne bi htjela popiti bezvrijednu pilulu i to još pred kraj ciklusa

Unaprijed hvala

Doc.dr.sc. Sanja Kupešić

Poštovana,
Perforacija na pakovanju ne bi smjela štetiti kakvoći kontracepcijeske tablete te Vas ta promjena na kutijici ne bi trebala zabrinjavati.