prelazak na druge pilule

Ivo Balenović, dr. med.

Ni tada, preniska je koncentracija.

Lubenicaimango

Postovani, zelim da predjem na pilule Legravan. Interesuje me da li nakon popijene 21 tablete Yasmina (3mg+0.03 mg), mogu odmah krenuti sa Legravan pilulama (0.15 mg+0.03 mg), i da li je zastita ocuvana u tih 21 dan sledece kutije, ako ne pravim pauzu? Posto pise da se tako prelazi na druge pilule, odmah nakon popijene kutije starih krece se sa novim, i posle redovno 21 dan pilule + 7 dana pauze?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, odmah krenite s novim pilulama, bez pauze. Učinkovitost neće biti smanjena.