Pretraga

Dora

Poštovana doktorice Kupešić,molim Vas da mi odgovorite koja je to pretraga NK,te na koj način se izvodi(imala sam spontani pobačaj),također na koji način se mjeri razina imunoglobulina?Hvala.

Doc dr. sc. S. Kupešić

Poštovana gospođo Dora,
Određivanje razine imunoglobulina i NK koristi se u svrhe dokazivanja ili isključivanja imunološkog uzroka spontanih pobačaja. Testovi se provode na krvnim uzorcima (nakon vađenja krvi u plazmi se posebnom laboratorijskom tehnikom određuje Vaš imunološki status).