prištić

Amela

Primijetila sam prije 5 dana na vanjskoj strani usnice nesto kao prištić ljubičaste boje koji me svrbi, a na češanje boli. Inače imam problema sa sekretom koji izaziva svrbež i svijetlo žut je. Prije tri dana završila sam terapiju Geonistina (vaginalete). Molim da mi odgovorite šta bi mogao biti uzrok prištića i da li je opasno?
Puno hvala

prof. dr. Marina Ivanišević

Draga Amela, ukoliko je ljubičaste boje tada se radi o hemangiomu, pa je potrebno spaliti. Ginekološki pregled na prvom mjestu