problem

Ivana

Poštovana doktorice,

imam jedan problem što se tiče spolnih odnosa. Naime, od kad sam počela imati spolne odnose nikako ne mogu doživjeti orgazam, u početku se dosta uzbudim ali to brzo prestane i dalje se više ništa ne događa.Da li bi u ovom slučaju pomogle kakve tablete za pojačanje spolne moći, ako bi koje su to?

Doc dr. sc. S. Kupešić

Poštovana,
S obzirom da je problem doživljavanja spolnog vrhunca u žena većinom psihološke prirode, Vaš problem bi se mogao riješiti nakon konzultacije s ginekologom koji se bavi problemom seksologije (meni dostupni podaci govore da se tim problemima bavi Dr Topalović koji je zaposlen u Studentskoj poliklinici u Zagrebu). Primjena medikamentoznih preparata za probleme koje navodite nije uobičajena i mislim da biste ih trebali riješiti na drugi način.