PROLAKTIN

VEDRANA

Doktorice Kupešić ni sami neznate koliko je ova stranica napravila za mnoge žene,a pretpostavljam da u svemu tome Vi igrate veliku ulogu i zato sam Vam kao i mnogi jako zahvalna.
Moje pitanje je :u koje vrijeme ciklusa je najbolje napraviti kontrolu prolaktina (nakon terapije Bromergona)?
Puno Vam hvala !!!!!!!!!1

Doc dr. sc. S. Kupešić

Poštovana,
Zahvaljujem na lijepim riječima vezanim uz našu aktivnost na ovoj stranici. Razina prolaktina se može odrediti neovisno o fazi menstruacijskog ciklusa, ali ukoliko ga određujete zajedno s ostalim hormonima hipofize i jajnika (FSH,LH,E2) poželjno je učiniti pretrage između 3. i 8. dana m. ciklusa, točnije od početka menstruacijskog krvarenja.