Puknuo kondom

Moreno90

Pozdravhappy jucer mi je bio zadnji dan stvari,inace imam mjesecnicu svaki mjesec dan ranije,10.svibnja,pa 9.lipnja pa sam je dobila 8.srpnja,svaki put dođe dan ranije.i jucer je decko svrsio u mene jer je puknuo kondom..zanima me da li moram po pilulu za dan poslije i sto sve tebam napravit da izbjegnem trudnocu?hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne treba ništa. Neplodni su dani.

stels02

Postovani,
Jucer sam imala spolni odnos s partnerom, no medutim dva puta nam je puknuo kondom. Oba puta je partner istog trenutko primjetio te prekinuo odnoso. On nije ni jednom ejakulirao, ali zanima me trebal li za svaki slucaj popiti tabletu za dan poslje?

stels02

Zaboravila sam napomenuti da nisam sigurna jesu li mi bili plodni dani ili ne jer imam neredovite menstruacije.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, budući da nije došlo do ejakulacije trudnoća nije moguća. Nema potrebe za tabletom.