Ureaplasma/mikoplazma

nika94

Poštovani,
U 22 tt sam i imam beta hemolitički streptokok. Ureaplasma je izolirana(S). Pila sam 3x antibiotike i rekao je ginekolog da nećemo više jer nikako da ode, nego da ću dobiti injekciju kod poroda. E sad, mog dečka boli kod prostate i jako često mokri. Svi njegovi nalazi su uredu.

Ivo Balenović, dr. med.

Budući da niti nakon 3 kure antibiotika infekcija nije prošla, nema ih više smisla uzimati. Što se dečka tiče, neka za početak uradi analizu urina, a bilo bi dobro i da posjeti urologa.