Ranica na grlicu

Plavajele

Postovanje! Dobila sam nalaz biopsije grlica materice,sad cekam termin kod doktora. Mozete li mi reći sta znači dijagnoza: CERVICITIS CHRONICA NON SPECIFICA IN EXAERBATIONE ACUTA
EROSIO VERA EPITHELI CERVICITIS UTERI
CYSTES RETENTIONES CERVICITIS UTERI
Koliko je ovo stanje opasno,i da li to znaci da sam na putu da dobijem rak? Da napomenem,nikakve simptome nemam,na pregled otisla,sasvim slucajno,papa se pokazao losim..

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, nalaz nije zabrinjavajući - nema atipije stanica. Potrebno je samo liječenje upale.