Rizična trudnoća, Grav ML III, St. Post influenca

MalaMu9383

Akušerski nalaz: vagina prolazna za 2pp, PVU medioponoran, održan, sa erytroplakiom oko OEU, VU uloživo za vrh prsta, UU zatvoreno, pl ovoji cijeli, uterus u eutonusu.
Strogo mirovanje....na početku trudnoće rekla mi je da mi je materica nisko u karlici, 2 poroda sekcijom, i ovo treća trudnoća. Druga je bila isto rizična a u obe prethodne trudnoće manjak plodove vode. U prvoj sedmicu prije termina i hitna sekcija a u drugoj u 33. Nedelji manjak pl vode te hospitalizacija do poroda koji je isto bio carski. E sad napisala sam vam i istoriju pa da uporedite sa ovom trudnoćim, da li ima potrebe za strogim mirovanjem i da li je ovo za vođenje rizične trudnoće. Hvala lp

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, niste napisali koliko ste trudni.