rubeola

Natasa

Planiram drugo dijete pa me zanima da li se kod nas i gdje provodi cijepljenje protiv rubeole. Ako se ne varam zadnji put sam cijepljena u srednjoj skoli kao redovno cijepljenje.
Hvala

Doc dr. sc. S. Kupešić

Poštovana gospođo Nataša,
Cijepljenje protiv rubeole možete dogovoriti na Klinici za zarazne bolesti Fran Mihaljević u Zagrebu, gdje ćete dobiti sve daljnje upute. Puno sreće u budućoj trudnoći.