sex u kadi

martina

decko i ja prakticiramo sex u kadi napunjenoj vodom i onom mirisnom kuglom koja se topi u vodi.meni je palo na pamet da bi to moglo biti opasno s obzirom da mi voda defacto ulazi u osjetljivo podrucje vagine ili cak i maternice.sto vi mislite o tome?imam li razloga za brigu?simptome upale nisam osjetila.

Doc.dr.sc. Sanja Kupešić

Poštovana,
Ukoliko nemate rizično spolno ponašanje, povišeni rizik za spolno prenosive bolesti, te ukoliko pazite na higijenu mislim da nema razloga da prekinete s opisanim načinom spolnog odnosa. Ukoliko osjetite bilo kakve simptome upale bilo bi uputno da se obratite nadležnom ginekologu.