slaba menstruacija

Ivo Balenović, dr. med.

Mjesečnice se mogu razlikovati po obilnosti i trajanju. Ne mora svaki ciklus biti ista.

Jutarnji

Dobra večer zove se ivana ia43 god majka 2 djece prvo sam rodila sa 22 na carski rez dobila dugo sad sam rodila prije 3 god normalno još uvijek dojam u 7 mj radila papa test sve u redu čistu sam imala jako malu doktor rekao za 6 mj kontrola mestruacije su redovna samo je ova zadnja malo slabija bila trajala 3 dana mene zanima jel poremećaj od dojenja ili je to razdoblje pred menopauze molim da mi pojasniti ako možete na moje pitanje odgovorit pozdrav ivana