smedi iscjedak

lorka

ovulaciju sam imala odprilike 2 tjedna i dosad nikad prije menstr.nisam imala smedi iscjedak uvjek je bio bistar i sad vec drugi dan imam smedi iscjedak,pa me zanima dali je mozda posrijedi moguća trudnoća

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, šansa za trudnoću svakako postoji. Napravite test na trudnoću.

jos5555

Postovani! zadnju menstruaciju sam imala 10.4. a zadnji nezasticeni spolni odnos 30.4. decko nije ejakulirao u mene. medutim danas je 10.5 a ja nisam dobila menstruaciju, uvijek mi je tocna, skoro u dan. imam smedi iscjedak i zanima me kolike su sanse za trudnocu?!
hvala unaprijed

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, šanse za trudnoćom su minimalne. Ne brinite.

mecka

Postovani pila sam yasmin tablete u subotu sam trebala poceti piti iz sljedeceg paketa medutim u srijedu mi je krenuo smedi iscjedak i trajao do nedjelje menstruaciju nisam dobila,odlucila sam prestati piti tablete mada sam zvala ginekologa i rekao je da je to takva menstruacija i da nastavim piti.Jucer mi je opet krenuo taj smedi iscjedak i opet stao.Sumnjam na trudnocu?!Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana mišljenja sam kao i vaš liječnik. Radilo se o menstruaciji. Trebali ste ih nastaviti uzimati. Mislim da se nikako ne radi o trudnoći.

matealo255

Dobro vece imam 20 godina. Imam cesto spolne odnose sa zarucnikom na pregledu sam zadnji pit bila u 10 mjesecu radila sam papu i ultrazvuk sve je bilo uredu .. Za odnos nekoristimo zastitu ... Mentruaciju sam imala 15.12 do 20.12 te sam ju opet dobila 26.12 do 29.12 taj mjesec putovala sam dvaput radila pa sam misla od stresa medutim prije tjedan dana pojavio mi se smedi iscjedak i neprestaje . Ima par kapi po gacama nekad kada se obrisem bude vise nekad manje ali je cesce da bude manje.. Radila sam test no bio je negativan neznam dali bi mi pokazalo uopce pozitivno ako imam iscjedak ... Molim vase misljenje .. Od cega to moze biti i kako da ga sprijecim ? Neuzimam nikakve tablete niti sam ikad uzimala menstruacija je uvijek bila redovna .

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vjerovatno je krvarenje nastupilo zbog promjene mjesta boravka. Ne radi se o trudnoći. Sugeriram UZV

Refil

Poštovani,
Trebala sam jucer dobiti menstruaciju ali dobila sam samo smedi iscjedak, napravila sam test za trudnoću navecer i ujutro danas ,dan poslije prvoga dana. Imam blaga probadanja u jajnicima ali u dojkama ne osjetim nikakav znak , samo sam jednom imala odnos 2. na 3. dan menstruacije kada je pocela , ali nije bilo ejakulacije . Sa time da sam krvarila jos dva dana nakon odnosa. Da li postoji mogućnost trudnoće?

Hvala na odgovoru unaprijed!!

Refil

Da se nadovežem krenulo je i krvariti u kapima malo . Hvala na odgovoru jos jednom unaprijed.

Ivo Balenović, dr. med.

Prema navedenom ne postoji mogućnost trudnoće.

pahuljica_

Poštovani,
trudna sam 14 tjedana, zbog snizenih proteina c i s i trombofilije uzimam fragmin 5000, 2 spontana ranije. Od pocetka ove trudnoce u par navrata sam imala smeckasti iscjedak bez bolova, ne zna se uzrok, dobila duphastone i savjet da vise odmaram. Jucer mi se ponovno pojavio smeckasti iscjedak, u lijevom jajniku imam cistu zutog tijela(koliko sam shvatila ostatak prosle trudnoce) koja me danas malo boli. U zadnjem nalazu napisano mi je korionska ploca straga nisko preko usca. Je li moguce da zbog trenutno nisko smjestene posteljice dolazi do krvarenja? Hvala.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, moguće da je zbog toga došlo do krvarenja. Potrebne su češće kontrole. Posteljica se napredovanjem trudnoće može 'povući' iz donjeg uterinog segmenta.

pahuljica_

Hvala Vam na odgovoru!
S obzirom da sam naručena za 10 dana kod svoje doktorice, trebam li s obzirom na tu situaciju pripaziti na nešto, mirovati, strogo mirovati? Hvala unaprijed.

Gaga2022

Pozdrav menstruacija mi je bila od 15.8-20.8, odnos sam imala 23.8 i partner je ejakuirao u mene, popila sam ellaone tabletu 24.8. s tim da mi je se nakon 6-7 dana pojavio smedji iscjedak. Menstuacija mi je trebala doci 12.9, ali je nema jos... Zanima me postoji li mogucnost trudnoce, test na trudnocu sam isto radila 13.9, ali mi je pokazao negativno, pa mi nije jasno zasto menstruacija jos ne dolazi !?

Jasamjelena

Pozdraaav, zadnji dan menstruacije sam imala 1.9 a imala sam seksualni odnos 3.9,u toku sexa nam se skinuo kondom ali decko nije svrsio i nismo nastavili sa sexom sada vec skoro 2 tjedna imam smedi iscjedak i rijetko kad bude malo krvi,ponekad imam blagu bol u jajniku i maternici, molim vas recite mi da nisam trudna nisam spremna za to