Smeđi iscjedak

Almira988

Poštovani, imam 23 godine menstruaciju sam trebala dobiti 3.9 međutim ponavio mi se smeđi iscjedak koji je trajao 4 dana. Spolni odnos sam imala 30.08 nismo koristili zastitu. Danas sam uradila test i bio je negativan, nije bio prvi urin. Da li postoji mogucnost trudnoce ili je neka upala? Hvala unaprijed. Lijep pozdrav.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, savjetujem da ponovite test ili odredite beta hcg iz krvi.

zmaj11

Poštovani
Molim misljenje
Pijem Logest tablete vec oko 2 godine . Međutim sada nakon nove doze nakon nekoliko dana dobila sam jako krvarenje te jake bolove . Dali mi možete reći o čemu se tu može raditi .
Hvala

Neznamnija

Postovani,
Menstruacije su mi redovne 26,27 dana. Prosli mjesec imala sam rizicne odnose s prekinutim snosajem kroz cijeli mjesec i neposredno pred menstruaciju. Bila sam prehladjena i promjenula klimu. Sa 27 na 28 dc kako i treba krenula je menstruacija. Prvo smedji iscjedak kojeg nekad imam tek kad zavrsi menstruacija potom krvarenje koje je bilo dosta manje u odnosu na inace al ipak je bila krv. Prvi dan. Drugi dan dosta manje krvi i to uglavnom kad mokrim i pobrisem se. 3 dan samo roskasti iscjedk koji je stao. Poslje nista vise. Dan poslje napravim test negativan. Prodje jos 4 dana napravim opet test negativan.(sto je 34-35 dc ako ovo nije prava menstruacija) Javila sam se ginekologu koji mi je dao termin tek u pon jer kao da ima sta nebi se vidilo prije i njegovo misljenje je da je moguce od prehlade i nebi trebala bit trudnoca. Vase misljenje? Uzasno se bojim trudnoce i ovakva menstruacija me bas zbunila jer inace bar prva 2 dana imam obilnije za nocne uloske onda 2-3 dana iscjedka. Da li je test siguran? Druge promjene na sebi ne vidim osim sto od nervoze niti mi se jede i samo bi lezala jer nemam volju nizasto. Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana zmaj11, savjetujem pregled. Bez pregleda ne mogu reći o čemu se radi.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana Neznamnija, obzirom klada su rađeni, testovi su vrlo pouzdani. Trudnoću možete isključiti.

Barbije

Poštovani, u utorak 7.9.2021. na UZV utvrđena mi je trudnoća, 6 tjedana i 1 dan, srce kuca i sve je uredu. U ponedjeljak nakon posla sam primjetila tamnosmeđu krv radi čega sam i posumnjala na trudnoću. Doktor je rekao da je sukrvica i ako ce krvarenja biti više uz prisutnost bolova da obavezno nazovem i dođem kod njega da mi može dati terapiju. U utorak i srijedu nakon posla tamnosmeđa krv je bila takoder prisutna, bez bolova. Kada sam doma i mirujem krvi nema, tako da na posao četvrtak i petak nisam otišla. No u petak sam imala odnose sa mužem, vratio se smeđi iscjedak, uz jako malu prisutnost bolova u maternici, kao da ju netko stisnuo. Imam li razloga za zabrinutost? Doktor me naručio na ponovni pregled, krvnu sliku i urin tek 29.9
Unaprijed hvala!!!!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, u oko 40% ranih trudnoća javlja se oskudno krvarenje. Simptom spontanog pobačaja je obilnije krvarenje u ugrušcima. Mirujte i nema razloga za brigu.