Spontani pobqčaj bez krvarenja

lu_19

Postovani!
Prvi spontani sam imala 16 08.2015.
Sada sam trenutno u drugoj trudnoci. ZM je bila 19.12 .2015.
Redovito sam odlazila na kontrole niti sam imala kakve bolove sve je bilo u redu, u 8 tj smo vidjeli prve otkucaje. Dosla sam na drugi pregled 03.03.2016.(10+5tj) da bi mi moj ginekolog rekao da su otkucaji srca bebe negativni i da je velicina ploda za 8+4tj. To jest da je tada vjerovatno prestalo srce kucati.Narucena sam na kiretazu tjedan dana nakon pregleda. (10.03.2015) Pa me zanima dali se meni sta moze desit posto je taj odumrli plod tako dugo u meni?
Zahvaljujem.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ništa se neće dogoditi. Ako krene krvarenje javit ćete se na hitno u bolnicu na zahvat.