ßHCG

ANA

Štovani,

Najprije da Vam se zahvalim na iscrpnom odgovoru koji se mi dali na moj problem vezano uz Mola hydatidosa. Jedno veliko Vam HVALA!!!
Bila sam na ultrazvuku i sve je kako treba biti - super.
Nalaz krvi na ßHCG pokazao mi je 1336 jednica. Molim vas možete li mi to prokomentirati i dali je to puno, te u kojem stadiju trudnoće sam bila, te koliko vremena treba da se hormoni smire, te može li doći do komplikacija.

sa štovanjem

ANA

Doc dr. sc. S. Kupešić

Poštovana,
Vaš nalaz beta hCG-a može se smatrati očekivanim, te ukoliko je nalaz ultrazuvka primjeren ne morate brinuti. Što se tiče nalaza beta hCGa preporuča se njegovo serijsko mjerenje sve do negativizacije (uobičajeno svakih sedam do deset dana). Puno sreće.