ßHCG

Dina

Štovana doktorice,
Na moje pitanje ste već odgovarali, vezano uz “nesretnu” mola hydatidosa. Naime, redovite kontrole ßHCG sa početnih 1366 jedinica pale su o roku od 8 tjedana na 38 jedinica, da bi mi danas 9-ti tjedan bile 42jedinice “blagi”rast. Taj dan sam dobila menstruaciju. Dali je to razlog porasta jedinica ßHCG ili da dižem “paniku” (koje pretrage da izvšim).
Unaprijed hvala

Doc.dr.sc. Sanja Kupešić

Poštovana,
Vjerujem da je Vaše stanje u potpunoj normalizaciji, ali bih Vam ipak savjetovala da radi Vaše sigurnosti ponovite beta hCG nakon završenog menstruacijskog krvarenja kada bi trebao biti negativan.