stediril d

Ivana

Poštovani,

Buduci da se nalazim prvi put u ovoj situaciji, molim Vas da mi pomognete Vasim savjetom. Prije par dana je u toku odnosa pukao kondom, a ja sam imala plodne dane. Zbog toga sam odmah otisla ginekologu i prepisana mi je terapija 3 puta po 2 tablete Stedirila D u dvanaestsatnim intervalima. Nadam se da ce ovo biti djelotvorno i da nece doci do zaceca jer sam prve tablete popila u roku od 5 sati nakon odnosa. Zanima me sto se desava sa menstruacijiom, ovom i u buduce? Hoce li ova menstruacija doci ranije, na vrijeme ili kasnije... sto je za ocekivati...? Kako mogu znati da do zaceca nije doslo? Bojim se naime problema sa ciklusom.

Unaprijed Vam puno hvala.

prof. dr. Josip Djelmiš

Nakon uzimanja tzv. "hitne kontracepcije" možete biti sigurni da ne ćete zanijeti. Menstruacija će Vam doći nešto ranije. Slijedeće menstruacije će dolaziti uredno (ukoliko su i ranije bile uredne)

Srdačna pozdrav, prof. dr. Josip Djelmiš