Sukrvica iz nosa

Miwe

Postovani,vec zadnja tri ciklusa mi se pojavljuje lagana sukrvica iz nosa(kada ispusem nos) e sada pretpostavljam da je to od hormona,zanima me koji hormon to uzrokuje estrogen ili progesteron ili je to disbalans tih dvaju hormona?inace imam pcos al zadnjih par mjeseci uspijevam regulirati ciklus homeopatijom pa me sad strah da mi neki hormon ne radi kako treba mozda velika kolicina estrogena ili nesto,ne znam vi meni recite,nisam bas uspijela naci na netu,unaprijed zahvalna.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana,
krvarenje iz nosa nema veze s hormonima. Preporučio bih testove zgrušavanja krvi i kontrolu krvnog tlaka.