Temperatura i mjesečnica

Maja977

Postovani, vec 5 mjeseci koristim Diane 35 zbog policisticnih jajnika i menstruaciju obicno dobijem 4. dan pauze. Imala sam ju od 4. do 9. studenog i sada od 2. do 7. prosinca. Prije, tijekom i nakon zadnje menstruacije imala sam blagu temperaturu od 37 do 37.4 stupnjeva celzijeva. Prije menstruacije sam imala i znakove prehlade no sada vise ne. Spolne odnose nisam imala, samo trljanje spolnih organa preko donjeg rublja i bez penetracije i ejakulacije. Pomalo se bojim sto se dogada pa me zanima vase misljenje i postoji li mogucnost trudnoce. Hvala!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, budući da uzimate oralne kontraceptive ne postoji mogućnost trudnoće čak i da ste imali odnose bez zaštite.