Test za trudnocu

Ivo Balenović, dr. med.

Vjerojatno je u pitanju normalna menstruacija. Ako se želite uvjeriti neka uradi test.

_makiicaaaa_

Peting sam imala 31.12 na 1.1. Uplasila sam se da pratims nisam prenela ejakulat u vaginu.Menstruaciju sam dobila 1.1. preko dana kada sam je i ocekivala.Ciklusi mi traju 27-32 dana. Poslednja dva meseca bio je na 32. Test sam radila 16.1. 22.1. i 23.1. svi su negativni. Da li sa sigurnoscu mogu da iskljucim trudnocu obzirom da ciklus ocekujem 1.2.