Trinovum

Vlatka

Poštovana doktorice,
već sam vam par puta pisala i molila bih vas za još jedan odgovor.
Trinovum sam pila 3 mjeseca no 30.01 sam prestala piti jer dok sam koristila Trinovum nisam ni jednom dobila mjesečnicu pa je doktor rekao da više ne pijem tablete no od tada je prošlo 8 dana a ja još nisam dobila njesečnicu.
Da li trebam opet ići na pregled ili što?

Doc dr. sc. S. Kupešić

Poštovana,
S obzirom na izostanak menstruaicje bilo bi poželjno da obavite kontrolni pregled kako bi se ustanovio razlog ovog poremećaja. Pregled bi po mom mišljenju trebao uključiti ultrazvučnu analizu debljine i izgleda endometrija, isključiti postojanje ciste i svakako : trudnoću.