Trudnoca

Dejan Šakoronja, dr. med.

Az trudnoća nije moguća

Hvala Vam mnogo doktore. Lp

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.

Multina

Postovani, zadnju menstruaciju imala sam 16.4. 2015. godine. Spolne odnose imala sam od 28.4.- 04.05. svaki dan, te nakon toga 08.05. Zastitu nismo koristili, osim prekinutog snosaja. Nakon mjesec dana, odnosno 08.06. 2015. godine lijecnik mi je potvrdio da sam trudna 7 tjedana + 2 dana! Gestacijska vreca sa embrionalnim odjekom i zumanjcanom vrecom, crl:12 mm= 7 tjedana +2 dana!! Dali je moguce zbog velicine ploda da sam ostala trudna pri zadnjem odnosu tj. 08.06.2015. ili je trudnoca od odnosa prij?? Moram napomenuti da imam neredovite cikluse!!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vjerovatno u intervalu od 28.4 do 2.5.

Multina

Hvala Vam!!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.

eu4ia

postovani,djevojka i ja smo imali odnose dan nakon njene minstruacije i svrsio sam u nju 4 5 dana zaredom...nakon njene minstruacije..ima 20 godina ja 25..mozete li mi reci kolike su sanse za minstruacijom..hvala unaprijed

Dejan Šakoronja, dr. med.

Šanse za trudnoćom postoje i nisu male.

Stella1010

Poštovanje!
Ovako,imam 22 godine i u braku sam tek nepunih godinu dana,visoka sam 160 cm i imam 64 kg. Muž i ja radimo na trudnoći preko 10 mjeseci, u početku intenzivnije sad zbog posla rijeđe,s obzirom da imam neredovite mjesečnice prije sam uzimala kontracepcijske pilule zbog cista na jajnicima, prije 2 godine sam ih prestala koristiti i imala sam normalne mjesečnice koje su nakon par mjeseci znale kasniti od 7-14 dana. Nisam znala izračunati plodne dane,još uvijek ih ne znam. Već mi 2 mjeseca kasni mjesečnica,ovo se dogodilo nakon dugo vremena,ali evo opet kasni također sam imala upalu mjehura prije 2 mjeseca,ali uz čaj je prošlo u roku 4 dana. Moje pitanje je da li zbog velike razlike u godinama (ja 22 god,muž 40 god) može biti problema sa začećem i kako da si pomognem kako bi ostala trudna.
Testovi na trudnoću u ovih 2 mjeseca su negativni,pa me zanima da li postoji neko određeno vrijeme u mjesecu kako bih intenzivnije mogli raditi na bebi s obzirom na te neredovite mjesečnice.
Trenutno se osjećam sva napuhnuta ali osim toga nemam nikakvih drugih simpoma koji bi mogli ukazivati na trudnoću ili menstruaciju.

Hvala unaprijed

kejk

Poštovani,
menstruaciju sam dobila 30.5. Zatim sam 26.6. imala
spolni odnos s dečkom, koristili smo zastitu cijelo vrijeme odnosa(prezervativ) i on nije uopce svrsio. Spolni odnos nije trajao vise od 1 minutu. Zatim sam 2 dana poslije, znaci 28.6. dobila menstruaciju koja je
izgledala normalno i trajala normalno. No od jucer mi se cini da imam bol u grudima i osjetila sam neku laganu bol u jajnicima. Što mislite ,
postoji li mogucnost trudnoce?
Hvala unaprijed

Dejan Šakoronja, dr. med.

Razlika u godinama nije uzrok. Prema opisanom za početak kod vas bi trebalo napraviti spolne hormone i hormone štitnjače, a kod supruga spermiogram.