Trudnoca

Postovani!
Imam neredovne menstruacije u poslijednja 3 mjeseca(4-10.4,8-14.5,25.6-1.7)zadnju menstruaciju sam imala 31.7 i trajala je samo 2 dana odnosno  3.dana je bilo samo malo ujtru i prestalo da bi se nakon toga pojavio rozi iscjedak koji je trajao jos naredna 2 dana,(imala sam ga samo pri obrisu)zadnji dan je se pojavilo kao smedji iscjedak i prestalo skroz, da napomenem nisam imala nikakvih simptoma kao sto inace imam u pms-u!Inace imam duge menstruacije koje traju po 7 dana i nikad mi se nije desilo da traju ovako malo i u malim kolicinama. Imam redovne odnose i koristimo samo "prekinuti snosaj"  Dali postoji mogucnost trudnoce?da li da uradim test il je jos rano?simptoma nemam skoro nikakvih osim ucestalog mokrenja.Unaprijed hvala!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, za svaki slučaj učinite test na trudnoću da se isključi mogućnost implantacijskog krvarenja.

owr23

Poštovani
dali je moguća trudnoća na najplodniji dan uz durex extra safe kondome, nakon prvog odnosa ejakulacija se desila vani i kodnom je provjeren, drugi odnos odmah nakon toga naravno drugi kondom i dečko nije mokrio te smo brzo završili ejakulacija je bila u meni ali u kondom s tim da poslje nismo provjerili jeli puknuo ili ne

unaprijed hvala !

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, zaštita je potpuna. Trudnoća nije moguća.