Ginekologija i opstetricija


Da bi mogli slati poruke na forum trebate se prijaviti. Novi korisnici mogu se registrirati ovdje. Molimo vas da prije registracije pročitate Pravila za korištenje foruma.

Broj tema: 11777 | Broj poruka: 85227

Forum nije u funkciji!

No pregled objavljenih poruka Vam pruža veliki broj korisnih informacija iz navedenog područja.


Trudnoca


Autor Poruka

2407

07.08.2018. 18:10

Postovani!
Imam neredovne menstruacije u poslijednja 3 mjeseca(4-10.4,8-14.5,25.6-1.7)zadnju menstruaciju sam imala 31.7 i trajala je samo 2 dana odnosno  3.dana je bilo samo malo ujtru i prestalo da bi se nakon toga pojavio rozi iscjedak koji je trajao jos naredna 2 dana,(imala sam ga samo pri obrisu)zadnji dan je se pojavilo kao smedji iscjedak i prestalo skroz, da napomenem nisam imala nikakvih simptoma kao sto inace imam u pms-u!Inace imam duge menstruacije koje traju po 7 dana i nikad mi se nije desilo da traju ovako malo i u malim kolicinama. Imam redovne odnose i koristimo samo "prekinuti snosaj"  Dali postoji mogucnost trudnoce?da li da uradim test il je jos rano?simptoma nemam skoro nikakvih osim ucestalog mokrenja.Unaprijed hvala!

Ivo Balenović, dr. med.

08.08.2018. 10:15

Poštovana, za svaki slučaj učinite test na trudnoću da se isključi mogućnost implantacijskog krvarenja.

owr23

11.08.2018. 23:40

Poštovani
dali je moguća trudnoća na najplodniji dan uz durex extra safe kondome, nakon prvog odnosa ejakulacija se desila vani i kodnom je provjeren, drugi odnos odmah nakon toga naravno drugi kondom i dečko nije mokrio te smo brzo završili ejakulacija je bila u meni ali u kondom s tim da poslje nismo provjerili jeli puknuo ili ne

unaprijed hvala !

Ivo Balenović, dr. med.

12.08.2018. 11:45

Poštovana, zaštita je potpuna. Trudnoća nije moguća.