Trudnoća

nika94

Poštovani,
Naime, zadnju sam mjesečnicu imala 27.9...ciklusi su mi 24-27 dana...u pravilu oko 26, najčešće. Od zadnjeg dana mjesečnice(2.10.)imala sam nezaštićene odnose i po nekom mom računanju danas, 9.10.bi trebala biti ovulacija...imam neki osjećaj kao da ću ju dobiti svaki čas, neki pritisak u području jajnika, umorna sam stalno i glava me boli...to inače sve ide kada sam u PMSu, ali za njega je prerano. Pa me zanima vaše mišljenje?

Hvala unaprijed

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, pritisak u području jajnika može biti posljedica ovulacije. Prema navedenim datumima sada je period ovulacije. Umor i glavobolja su toliko nespecifični simptomi da ih se može povezati s mnogim stanjima.