Trudnoća?

Sandra

Poštovani,
nadam se da ce te mi moci odgovoriti na moj mali problem.Pijem kontracepcijske pilule Cilest već 2 mjeseca.Tokom uzimanja tableta u drugom ciklusu koji sadrži 21 tabletu,dogodilo mi se da sam nakon sto sam popila jednu tabletu doslo je do povracanja,nakon pola sata od uzimanja.Sada kada sam dovrsila ciklus treba da mi u roku od 8 dana dođe menstruacija.Prosla su tri dana od uzimanja posljednje tablete i sad ne znam da li se moglo dogoditi da sam u drugom stanju zbog one koju sam povratila.Imala sam spolni odnos treci dan nakon te \"povracene\" tablete.
Hvala Vam unaprijed!
P.S Nadam se da ce te razumjeti ovaj moj zbrkani e-mail.

Doc.dr.sc. Sanja Kupešić

Poštovana,

Iako postoji mala vjerojatnost od trudnoće, preporučila bih Vam da se obratite svom ginekologu koji će Vam učiniti beta hCG kako bi se definitivno isključila trudnoća.