Trudnoća da ili ne?

Tamara95

Zdravo! Imala sam peting sa dečkom, bez ejakulacije . Ali ,bilo je u jednom momentu presemene tečnosti. Kasni mi tri dana, inače su mi neredovne menstruacije. Osjećam bol u grudima,krčanje u crijevima. Da li je moguća trudnoća? Ili su simptomi PMS ?.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema navedenom ne postoji mogućnost trudnoće. Radi se o PMS-u.