Trudnoca preko prsta???

Ivo Balenović, dr. med.

Moguće da je u pitanju hormonska neravnoteža. Savjetujem pregled i analizu hormona.

Strahodtrudnoce

Hvala na svim odgovorima i trudu. Trudnoca svakako nije uzok ovome?

Ivo Balenović, dr. med.

Trudnoća nije uzrok.

Strahodtrudnoce

Danas 5. Dan tog laganog krvarenja je bilo jedva primjetno krvi, ali sad kad sam otisla na wc "ispala" su 2 bas velika ugruska bas tamne boje puno veca od onih koji su mi se pojavljivali prethodnih dana. Moze li to biti takoder zbog hormona?

Ivo Balenović, dr. med.

Ako su ugrušci onda se radi o menstruaciji.

Strahodtrudnoce

" Ugrušci u menstrualnoj krvi mogu biti i simptomi trudnoće i spontanog pobačaja "
Doktore mozete li mi objasniti ovaj odgovor drugog doktora sa ovog foruma? Kako ugrusci mogu biti znaci trudnoce totalno sam zbunjena. Sta bi to trebalo znaciti i da pojava ugrusaka moze biti dio laznih menstruacija jer to mi nema smisla... kako potencijalna trudnoca to moze imati?
I predstavlja li rastezljiva sluz plodne dane?

Ivo Balenović, dr. med.

Ako želite isključiti trudnoću, uradite test na trudnoću. Sve ostalo je teoretiziranje.

Strahodtrudnoce

Nisam imala odnose pa mislim da test nije potreban samo me zanimalo za ubuduce, hvala

Strahodtrudnoce

A i smatram da pojava ovulacijske sluzi ovaj mjesec iskljucuje eventualnu trudnocu

Ivo Balenović, dr. med.

Nema pravila po kojem bi se sa sigurnošću moglo odrediti o kakvom se krvarenju radi, ali ako niste imali odnose trudnoću možemo isključiti.

Strahodtrudnoce

Hvala vam na svemu.

Ivo Balenović, dr. med.

Nema na čemu.