Usporen rast dlačica nakon poroda

PeMa25

Poštovani, radila sam drugo dijete prije 3 mjeseca. Trudnoća je prošla uz terapiju metildopom i eutyroxom. Tlak je i uz terapiju 3x1 tableta varirao, ali nije nikada prelazio 150/95. Ginekološki pregled nakon 45 dana uredan. Bebu dojim. Imala sam do sada 2 puta nešto poput menstruacije, krvarenje trajalo 2-3 dana. Ono što me trenutno zabrinjava da mi stidne i dlačice na nogama usporedno rastu, a dlačice ispod pazuha uopće ne rastu. Imam 37 godina. Imam li razloga za zabrinutost? Hvala!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, kada se uspostave normalni menstruacijski ciklusi savjetujem da uradite analizu hormona. Nema razloga za brigu zbog sporijeg rasta dlačica.