utrogestan

klaudija

Imam 27 god.u 13 sam dobila prvu menstruaciju i nikada mi nisu bile redovite.Doktor mi je prepisivao kontracepcijske pilule sto je izazivalo krvarenja,ali nije rjesilo moj problem.Potrazila sam pomoc kod drugog ginekologa koji je to objasnio kao nedostatak progesterona zbog cega menstruacija dolazi svakih 50 do 60 dana.Prepisao mi je UTROGESTAN i to od 15 do 24 dana od pocetka menstruacije.Nakon 4.tablet dobila sam menstruaciju i osjecam se izvrsno.Zanima me koje su nuspojave vezane za uzimanje ovih tableta i dali je povecana mogucnost zaceca.Hvala

prof. dr. Marina Ivanišević

Draga Kaludija, Utrogestan je izvanredan lijek za regulaciju menstraucijskog ciklusa, a ujedno se daje i kod želje za trudnoćom.