Vađenje spolnih hormona

hairf

Zdravo, zanima me da li je moja ginekologica pogrešno rekla ili je do mene. Naime, koliko sam upućena spolni hormoni se rade 3. do 5. dana ciklusa. Meni je danas (4.7.) već 3. dan , a ona mi je rekla da tek u petak dakle 8.7. uradim te nalaze. Da li trebam raditi tako kako je ona rekla ili? Inače te nalaze radim zbog neredovnih menstruacija i iz rauloga jer u 15 dana znam dobiti po 2 menstruacije. Hvala.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, spolni se hormoni vade između 3. i 5. dana ciklusa. Ne znam koji je razlog da Vas je liječnica uputila na vađenje izvan tog termina. Najbolje da pitate Vašu liječnicu.