vibramicin

Sanja

Moj prvi papa test je bio sumnjiv. Nakon tri dana sam kod drugog ginekologa uradila drugi papa test i kolposkopiju. Kolposkopija je bila uredna, a papa test je došao dobar sa malo upale grlića maternice.
Pila sam , nakon toga, vibramicin A 100mg, 2X1, bilo mi je dobro 10 dana nakon te terapije. Ponovo osjećam bolove u donjem stomaku.
Molim Vas da mi kažete nešto više o mojim tegobama. Inače imam 24 godine, abortusa nisam imala, porod jedan
.

Unaprijed hvala,Sanja!

Prof. dr. Josip Djelmiš

poštovana Sanja,
Vaš PAPA nalaz je uredan, osim upale zbog čega ste uzimali antibiotik Vibramycin. Kolposkopski nalaz je također uredan. Dalje redovito kontrolirajte PAPA nalaze.
Bolovi u donjem abdomenu mogu nastati zbog različitih promjena na genitalnim ali i ostalim susjednim organima. Da bi se postavio uzrok Vašim tegobama javite se svom ginekologu.