Vodena cista na jajniku

Emkor91

Poštovani cista je u februaru bila 3x2 cm,u martu 4x3cm a u junu 7x 4 cm,sutra idem na kontrolu pa ću videti,ne bih išla na operaciju ali videćemo.papa test i tumor.markeri su mi uredni.Jedino sto je zbunilo.moju dr je to da mi je ultrazvukom videla ovulaciju a ja pijem vec godinu dana belaru i nikad nisam preskocila tabletu.Ne znam da li mozda zbog telesne mase nema efikasnost koju bi trebala posto imam visak kg.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, obzirom na rast cite potrebno je razmisliti o operaciji. Pošto uzimate kontracepciju, ovulaciju sigurno nemate.