vrijeme je!2

tasha

Jos jednom da Vam se obratim u istoj veceri. Prvo da Vas puno pohvalim jer ovo je izvrsna ideja i puno nam pomazete. Hvala jos jednom!
A sad da Vas pitam: jednom prilikom mi je moj lijecnik rekao da imam zabacenu maternicu, pa Vas moli ako mozete da mi odgovorite sto to znaci i u kolikoj mjeri mi moze otezati zacece?
unaprijed hvala
Tasha

Doc dr. sc. S. Kupešić

Poštovana Tasha,
S obzirom na moje izbivanje zbog prrisustvovanja međunarodnom kongresu nisam u stanju odgovarati na pitanja tijekom svakog dana, te sam to učinila pod datumom 19.11.