zabrinuta

dorotea

Poštovana doktorice Kupešić,
zahvaljujem na Vašem odgovoru međutim niste mi odgovorili na moje pitanje vezano za uzimanje Nolicina radilo se 6 tableta i to sam ih uzimala tri dana prije očekivane menstruacije .Kad je menstruacija iszostala odmah sam prestala uzimati nolicin.Zanima me može li tih 6 tableta nolicina utjecati na plodove koje nosim.
Hvala

Doc dr. sc. S. Kupešić

Poštovana gospođo Dorotea,
Mislim da mali broj tableta Nolicina ne bi smio nepoželjno utjecati na razvoj Vaše trudnoće. Ipak, ukoliko ste u bilo kakvoj dilemi bilo bi poželjno učiniti konzultacijski pregled na Zavodu za kliničku farmakologiju Rebro, Kišpatićeva 12, gdje ćete dobiti sve potrebne informacije o ev. riziku ove terapije na embrio/fetus.